milliyetçi müzik
Ana Sayfa » Ziyaretçi Otağı

İleti Gönder

"ali ur" yazmış (20/04/2010)
Nu: #346
Ne Mutlu TURK U diyene
"kemal demir" yazmış (20/04/2010)
Nu: #345
allah razı olsun.emeğinize sağlık
"Gök Börü" yazmış (17/04/2010)
Nu: #344
Değerli Site Yöneticileri,

Öncelikle böyle bir site kurarak verdiğiniz hizmet için teşekkürlerimi iletmek ve başarılar dilemek istiyorum.

Ancak, İbrahim Öznuroğlu beğ\'in Kısaparmaklar, İ. Sadri hakkındaki görüşüne katılıyorum ve bunlara bir de O. Hakalmaz\' ı eklemek istiyorum. Eser: Dersini Almışta Ediyor Ezber.

Bu kişiler milliyetçi olamaz! Nedeni Türkiye\' yi bölme ve Türk\' ü içimizdeki etnisitelerle eşit düzeyde bir etnik kimliğe indirgemek projesine destek veren kişiler olmaları.

Nasıl ki; sadece güzel müzik yapıyorlar ve biz Türkler\' e ezgi, türkü ve diğer eserleri icra ediyorlar diye A. Kaya v.d. gibi yaşayan veya ölü vatan hainlerini dinlemiyorsak; bunları da dinlememeli ve dinletmemeliyiz.

Ben de malum açılıma karşı şahsen bir açılım yaparak; basından takip ettiğim kadarıyla belirleyebildiğim tüm hainlerin eserlerini, kaset ve cd lerini imha ettim ve bundan böyle de ne evimde ne de arabamda yer vereceğim.

İ. Tatlıses\' i maddi ve manevi destek vererek adam eden biz değil miyiz. Bunlar sonra dönüp, yal yedikleri çanağa pisleyen yaratıklardır. Bence hem uyanık, hem de çok uyanık olmalıyız.

Sitenizde Türkçe yazım kurallarına en üst düzeyde özen gösterirseniz çok güzel olur. Çünkü Türk Milliyetçisi her şeyden önce öz dili en iyi şekilde öğrenmeli ve kullanmalı. Çünkü sizler bu hizmetinizle, gençlere öğretici, örnek ve önder olma işlevini yerine getirmektesiniz.

Başarı dileklerimle.
Esen kalın...
"HTDosya" yazmış (13/04/2010)
Nu: #343
Esenlikler,

Yeni parçaları sanatçılarımızın paylaşılmasına izin verdiği sürece eklemeye çalışacağız. Bu durum en erken bir kaç sonra gerçekleşecektir.
Sebebi ise yöneticilerimizin ve programcımızın eğtim-öğretim faatliyetleri sona erdğinde müsait olmaları.

Ek olarak anlık müzik dinleme ve liste oluşturma (playlist) çalışmaları yapılmıştır. Ancak bu özellikler eklenmeyecektir şuan için.

İbrahim Öznuroğlu beğ,

Kim milliyetçi kim değil bunun hesabını tam olarak yapamayız. Bahsettiğiniz kişiler şahsi görüşüm olarak milliyetçi değil. Ancak biz Türkçü-Ülkücü duyarlılağa sahip kişilerin sevdiği müzik tarzına uygun müzikler olduğu için zamanında yöneticimiz eklemiş. Kaldı ki Orta Asya Müziklerinin bir kısmı ya da TIKA müziklerinin bir kısmı \"Milliyetçi Parça\" olmayabilir.

Bizler sadece içeriğinde vatansever nağmeler geçen müzikleri dinlemiyoruz sonuçta. Her hangi bir olaya da bu kadar dar görüşüde sığmamalayız.

Unutmayın amacımız sadece daha fazla insanımıza uzanmak. Sadece müziği güzel, tınısı hoş diye dinlenen \"etnik özürlülerin\" yapımlarını dinletmemeli, önüne geçmeliyiz. Dinlenen, izlenen, okunan her içerik bunlara kâr sağladığını unutmayalım.

TTK
HTDosya
"tuğrul" yazmış (12/04/2010)
Nu: #342
sİTE ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ Elinize sağlık...Bence artık yeni şarkılar da eklenmeli.Ahmet Şafak\'ın M.Yıldızdoğan\'ın Atilla Yılmaz\'ın Ali Kınık\'ın şarkıları bence çok esik
"ibrahim öznuroğlu" yazmış (04/04/2010)
Nu: #341
Şebnem Kısaparmak mı milliyetçi?
Yoksa Fatih Kısaparmak mı?
İbrahim Sadri mi?
"Yönetici" yazmış (03/04/2010)
Nu: #340
Sayın ziyaretçilerimiz,

Uygunsuz reklâmları bize iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, ilgili reklâmı hemen kaldırabiliriz.

Reklâmlar Google Adsense yoluyla yayımlanmaktadır. Bundan dolayı reklâmı seçme şansımız yok ama yasaklama durumumuz olabiliyor.

Saygılarımızla
"Mahir Kulaksız" yazmış (03/04/2010)
Nu: #339
gerçekten çok iyi bir iş yapıyorusunuz emeği geçenlerin eline sağlık
"Adil Rüzgar" yazmış (03/04/2010)
Nu: #338
Değerli Sayfa Yöneticisi! Bu Sayfaya Atilla Yılmaz\'dan Canım Türkiyem Şarkısını Koyarmısınız Koyarsanız Sevinirim Saygılar Ülkücü Rüzgar
"kemal uray" yazmış (03/04/2010)
Nu: #337
hıizmetlerin için teşekkürler... yanlız aldığınız reklamların inancımıza göre olmasını sizlerden rica ederim...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [ 12 ] 13 14 15

146 İleti Kayıtlı .::. Bu sayfa 02/03/2010 tarihinde hizmete girmiştir.

Bağlantı
Sorunsuz gezinim için Mozilla Firefox, ya da Google Crome tarayıcıyı ve Open Dns'yi kullanınız.
Firefox Kullan
Bu Sayfayı Paylaş ! & Beğen