milliyetçi müzik
Ana Sayfa » Videolar » Kan Uykusu » rss.xml?rss=haber

17/03/2010

Kan Uykusu,

Hakkari bölgesinde kürt terörüne karşı 1993-1995 yılları arasında verilen mücadelenin anlatıldığı Serdar Akinan imzalı bir belgeseldir.

Yapımda, Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Emekli Jandarma Albay Erdal Sarızeybek, Emekli Albay Vahap Özkan, Emekli Piyade Binbaşı Serhat Karadeniz, Piyade Asteğmen Nizamettin Tayfur, Piyade Asteğmen Sinan Karaoğlu, Komando Asteğmen Fırat Cem Utku, Komando Er Ercan Yorulmaz gibi askerlerimizin yanı sıra, gazeteci Macit Gürbüz, Şehit Zekeriya Gözyuman'ın Babası Mustafa Gözyuman ve annesi Asiye Gözyuma'nın konuk olduğu bir yapım.

Her Türk'ün izlemesi gereken yapımlardan. Terörü doğruranın soyunu bir şekilde kesince neler olabileceğine dair yordanabilir kanıtlar vermekte. Belki yaşananlar çok kısa bir zaman aralığını versede geleceğe ilişkin yapılabilir durumları göstermekte.

TTK

Etiketler (osman, pamukoğlu, erdal, sarızeybek, skyturk, serdar, akinan, hakkair, kürt, terör, pkk, )

Benzer Başlıklar...


Yorum Yaz !

Yorumlar (8)


 1. Aliye Ferhanoğlu (ziyaretçi) 18.03.2010, 06:33
  Yorum Nu:27

  Kürt terörü için yapılmış güzel bir çalışma. Bu pislikleri yok etmek için techir dahil her türlü seçeneğini düşünmemiz gerekli.

  Benim canım vatandaşım biraz gözünü açsın. Haberler izlemesi bile kâfidir. Türk bayramı nevruzu bile kendilerine mâl ettiler. Yeter artık, bunlarla yaşamak istemiyoruz. Açılım açılım diye midemiz kalmadı. Nereye gidersek gidelim bu itler karşımıza çıkıyor, her türlü ahlâksızlık, suç bunların kanında var.

  Bir kaç kişilik it sürüsü değil pkk(=kürt). Bunu yılarca saf vatandaş osman inandı. İnanmasın artık


 2. cuma (ziyaretçi) 22.05.2010, 07:14
  Yorum Nu:41

  siz kürtlerle pkk yı bir tutarsanız ne cindeki uygur türklerinden nede balkanlardaki ve almanyadaki türklerin soydaşlıgından bahsede bilirsiniz .
  tüm kürleri pkk lı adleden bu zihniyet hala bu sorunu cözemedi


 3. Sena Gün (ziyaretçi) 14.06.2010, 04:33
  Yorum Nu:47

  Tüm Kürtler aynı zaman da Pkklıdır. İster Tümevarın ister tümdengelin. Bu böyledir. Tersi söz konusu olması için binde bir örnek gösterirsiniz. O kürtte büyük ihtimal bulunduğu çevreden çekindiği ya da korktuğu için ya da dışlanmamak için kendini göstermiyordur.

  Kişileri değil, ortadaki somut düşünce ürünlerini tartışalım, hiç bir kürt bu ülke için canını vatan için verir diyemezsiniz. Bu zihniyet diyerek eleştirme cüretinde bulunduğunuz düşünce sizin eleştirebilme alanız olmasa gerek. Söz konusu yeterlilik ziain gibiler yoktur.

  Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz.


 4. baltacı (ziyaretçi) 25.07.2010, 02:42
  Yorum Nu:52

  Yönetici notu: İçerik silinmiştir. Sebep; Kürtleri savunabilen bir aciz Türk milliyetçiliğini ağzına bile alamaz.


 5. baltacı (ziyaretçi) 25.07.2010, 02:27
  Yorum Nu:53

  Yönetici notu: İçerik silinmiştir.Sebep; Kürtleri savunabilen bir aciz Türk milliyetçiliğini ağzına bile alamaz.


 6. destane (ziyaretçi) 26.07.2010, 08:48
  Yorum Nu:54

  içerik silindi//


 7. HASAN (ziyaretçi) 28.09.2010, 08:31
  Yorum Nu:62

  HER ŞEY GÜZEL DE BU A. ŞENER ARKADAŞIN REKLAMI NE ALAKA?
  BUNU EDİTÖRLERİMİZ AÇIKLARSA SEVİNİRİZ?
  //
  Esenlikler, Sitemize google reklâmları yayımlanmaktadır. Bu bizim kontrolümüz dışında ki reklâmlarda olabiliyor. Ancak ilgii reklâmı sonradan yasaklayabiliyoruz. Uyarınız için teşekkürler


 8. ulkucuahmet 17.01.2011, 10:31
  Yorum Nu:77

  Kürtler isyan provalarını şu günlerde yapadururken hâlâ bunlara insan yerine sokanlara bu görüntülere gözlerine sokmak gerek.

  Doğu batıdan baklıldığı gibi değil. Parçalanmış durumda. Bizim olanı almamız gerekirken eniklere tamamen terkeder duruma geldik. Asker susuyor, millet susuyor... Nereye kadar devam edecek bu? Atalarımız Kürtten olmaz evliya koyma avluya demiş. Geçmişte de böyleydi bu bakteriler şimdi de aynı. Değişim geçirdiler tek hücreli bakteri iken it gibi doğurur oldular.

  Sen vucudunda ki pisliğe yaşama hakkı tanırsan o senin uzuvlarından başlar yemeğe. Önce kasların gider sonra parçların, sonra tümden gidersin.

  Hâlâ demokrasi diye yırtınanları anlamak mümkün değil. Sokaktaki vatandaş iki namaz kıldı diye demokrasi diye çığırtkanlık yapanları ne yaparlarsa doğrudur anlayışını içine sindirdiler. Cepleri sıcak oldu diye ses çıkarmaz oldular.


  Gün olur devran döner...

  TTK

Bağlantı
Sorunsuz gezinim için Mozilla Firefox, ya da Google Crome tarayıcıyı ve Open Dns'yi kullanınız.
Firefox Kullan
Bu Sayfayı Paylaş ! & Beğen